ikona budynek szkoły

Ekspercka wiedza, przystępna forma

Rozwijamy kompetencje Twoich pracowników, dzięki czemu działają wydajniej i skutecznie podnoszą firmowe zyski. Podajemy ekspercką wiedzę w przystępnej formie: od kompetencji miękkich aż po twarde umiejętności techniczne. Zobacz, jak możesz wykorzystać doświadczenie naszych szkoleniowców do rozwoju Twojego biznesu.

Zyskaj nawet 80% dofinansowania!

Pozyskujemy dotacje na szkolenia i warsztaty w wysokości nawet 80% wartości projektu. Z nami możesz budować przewagę konkurencyjną w niższej cenie!

Wybierz szkolenia dla swoich pracowników

Poniżej znajdziesz stałą, standardową ofertę naszych szkoleń.

Jeżeli jednak potrzebujesz warsztatów z innego zakresu tematycznego, napisz do nas. Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów wśród specjalistów z różnych branż, jesteśmy w stanie zorganizować również ściśle sprofilowane, niszowe szkolenia.

• Szkolenia i kursy menadżerskie

Od efektywnego budowania zespołu i zarządzania ludźmi po naukę technik motywowania pracowników - dla zwiększenia wydajności działania.

• Szkolenia sprzedażowe

Negocjacje cenowe, techniki sprzedażowe, skuteczna komunikacja i wiele innych kompetencji, które podnoszą efektywność działu sprzedaży.

• Szkolenia językowe

Praca z klientem zagranicznym bez barier językowych: sprzedaż i komunikacja w zakresie dostosowanym do Twoich potrzeb.

• Szkolenia komputerowe

Obsługa programów biurowych od podstaw aż do poziomów zaawansowanych (pakiet MS Office, Adobe i wiele innych) - dla sprawnej pracy na co dzień.

• Szkolenia i warsztaty z kompetencji miękkich

Efektywna organizacja codziennej pracy, podejmowanie decyzji czy działanie zespołowe - to tylko część propozycji z zakresu kompetencji miękkich.

• Szkolenia HR

Ogranicz koszty fluktuacji kadr, zaczynając od fachowej rekrutacji aż po mentoring w kontekście indywidualnych sesji rozwojowych dla członków zespołu.

Pamiętaj, że program każdego szkolenia jest indywidualnie
dostosowywany do Twojej firmy.
Ty mówisz o potrzebach, my zajmujemy się ich realizacją.

• Zespół pracowników podczas szkolenia zorganizowanego przez firmę Norton

Nasi eksperci

Szkolenia i warsztaty prowadzi doświadczona kadra trenerska: to zarówno biznesowi praktycy, jak i wąsko wyspecjalizowani eksperci. Po omówieniu Twoich potrzeb, dobieramy zespół trenerski z wiedzą i kompetencjami, które najlepiej im sprostają. Większość szkoleń jest projektowana pod indywidualne oczekiwania, dlatego jesteśmy w stanie zorganizować również specjalistyczne warsztaty. Współpracując z nami, otrzymujesz różnorodne formy wsparcia, w tym możliwość dofinansowania wybranych szkoleń nawet w 80%.
  • Zespół pracowników podczas szkolenia zorganizowanego przez firmę Norton

Tak realizujemy Twoje cele

Koncentrujemy się na rzeczywistych potrzebach Twojej firmy, dlatego każde szkolenie realizuje konkretny cel, generując biznesowe korzyści. Na początku przeprowadzamy szczegółowy wywiad, aby dobrać skuteczne, czyli gwarantujące dobry efekt wdrożeniowy, metody pracy z Twoimi ludźmi. Zaczynamy działać w momencie, gdy wiemy co i w jakim celu chcesz osiągnąć. Dlaczego? Ponieważ dopiero mając tę wiedzę, jesteśmy w stanie skutecznie Ci w tym pomóc. W Norton od A do Z zajmiemy się organizacją i przeprowadzeniem szkolenia dostosowanego do potrzeb oraz specyfiki Twojej firmy.
  • wypełniamy i składamy wniosek o dofinansowanie
  • organizujemy i realizujemy szkolenie
  • dbamy o wszystkie szczegóły podczas realizacji
  • prowadzimy niezbędną dokumentację
  • rozliczamy usługę

Działania, które generują rezultaty

Zobacz przykłady i efekty szkoleń zrealizowanych dla naszych klientów.

• ikona glob ziemski

Dla firmy z branży meblarskiej zorganizowaliśmy dostosowane do potrzeb firmy szkolenie z obsługi programów SketchUp i V-Ray

• logo policji w kolorze niebieskim

Zorganizowaliśmy Szkolenia językowe dla funkcjonariuszy Policji i Straży Granicznej w ramach przygotowań do Euro 2012

• ikona żarówka

Przygotowaliśmy program rozwoju kompetencji menedżerskich i handlowych dla pracowników firmy z branży oświetleniowej

zdjęcie materiałów biurowych rozłożonych na stole

Z nami skutecznie podniesiesz kompetencje pracowników i firmowe zyski!

Skontaktuj się