ikona antenty

W Norton pomagamy rozwijać kompetencje

Organizujemy szkolenia i pozyskujemy dofinansowania na usługi rozwojowe dla przedsiębiorstw z sektora MŚP. Pomagamy właścicielom firm rozwijać kompetencje ich pracowników i budować przewagę konkurencyjną na rynku.

Zajmujemy się całym procesem: od pozyskania dofinansowania poprzez organizację i realizację szkoleń aż po ich ostateczne rozliczenie, oszczędzając Twój czas i energię. Po prostu powiedz, czego potrzebujesz. Resztę pozostaw nam.

Od 2005 r zrealizowaliśmy 80 projektów na kwotę 120mln

Naszą misją jest projektowanie i realizacja skutecznych działań wspierających rozwój.

W Norton tworzymy przyjazną przestrzeń do współpracy i budujemy długofalowe relacje. Dotyczy to zarówno naszych klientów, partnerów, jak i członków zespołu. Wierzymy, że rozwój powinien przebiegać w swobodnej, twórczej atmosferze, dlatego też stale poszukujemy nowych możliwości i rozwiązań, które będą motywacją oraz inspiracją zarówno dla nas, jak i naszych klientów.

Każde szkolenie skupia się na realizacji konkretnych celów: przychodzisz do nas z problemem, a wychodzisz z dostosowanym do Twoich potrzeb rozwiązaniem.

Dlaczego klienci nas wybierają?

• ikona certyfikatu gwarancji jakości

Gwarancja jakości

Akredytacja Kuratorium Oświaty i Wychowania, Znak Jakości TGLS Quality Alliance oraz Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno – Szkoleniowych MSUES, status Ośrodka Egzaminacyjnego TGLS, status Akredytowanego Centrum Egzaminacyjnego LCCI International Qualifications.

• ikona ucznia

Doświadczona kadra szkoleniowa i administracyjna

Norton tworzą ludzie: ich wiedza, zaangażowanie i starania o wysoką jakość realizacji każdego projektu. Na nasz zespół składają się doświadczeni prowadzący, koordynatorzy projektów i pracownicy administracyjni, którzy skutecznie oraz kompleksowo realizują szkolenia.

• ikona pucharu

Doświadczenie

30 lat na rynku i tysiące przeszkolonych osób.

• ikona glob ziemski

Rezultaty

Dofinansowanie i realizacja projektów o wartości 120 mln złotych.

• ikona przybory szkolne

Elastyczność

Merytoryczna i organizacyjna gotowość do szybkiego dostosowania się do potrzeb klientów.

• ikona liczydło

Kompleksowość

Całościowa obsługa każdego realizowanego projektu.