Rozpoczęliśmy rekrutację do naszego projektu aktywizacyjnego „ Młodzi pełni POWER-a!”

Kiedy?

Rekrutacja jest otwarta i trwa od września 2020 do października 2021.

Jakie kryteria trzeba spełnić aby zostać Uczestnikiem

• przynależność do grupy docelowej określonej w Regulaminie projektu
  • wiek 18-29 lat
  • zamieszkanie/ praca na terenie powiatów : suskiego, nowotarskiego i tatrzańskiego
  • nieuczestniczenie w tym samym czasie w innym projekcie aktywizacji zawodowej współfinansowanym ze środków unijnych.

Jakie kryteria premiujemy dodatkowo

• status imigranta/imigrantki,
  • status reemigranta/reemigrantki
  • osoby z niepełnosprawnościami
  • wykształcenie maksymalnie średnie (Liceum ogólnokształcące; Liceum profilowane; Technikum; Uzupełniające liceum ogólnokształcące; Technikum uzupełniające; Zasadnicza szkoła zawodowa)
  • zamieszkanie na terenie Nowego Targu i Zakopanego ( miast średnich/ średnich tracących funkcje społeczno-gospodarcze)

Co trzeba zrobić aby zostać Uczestnikiem

1. sprawdź czy spełniasz kryteria.
  2. pobierz dokumenty rekrutacyjne lub bezpośrednio w biurze projektu 34-400 Nowy Targ, Urząd Gminy pok.nr 5, ul. Bulwarowa 9
  3. wypełnij je i prześlij na adres biura projektu lub pocztą elektroniczną na adres: centrumszkolen@gmail.com
  4. po pozytywnej weryfikacji i podliczeniu punktacji zostaniesz wpisany na Listę Uczestników bądź Listę rezerwową
  5. o decyzji zostaniesz powiadomiony pocztą elektroniczną bądź telefonicznie.

Pytaj o szczegóły pod nr tel. 574 970 950; 790 501 143; 660 373 344; e-mail: centrumszkolen@gmail.com

Dokumenty rekrutacyjne (do pobrania)

Formularz  rekrutacyjny

Załącznik nr 1 do Formularza rekrutacyjnego (Oświadczenie o nieuczestniczeniu w innym projekcie aktywizacji zawodowej)