ALT - zdjęcie kobiety, która przegląda dokumenty szkoleniowe

Rozwijaj swoją firmę szybciej, podnosząc kompetencje pracowników

Szkolenia dla przedsiębiorców z dofinansowaniem do 80%.

Dowiedz się więcej

Firma to ludzie

Ich czas, zaangażowanie i umiejętności. Dlatego w Norton pomagamy naszym klientom podnosić kompetencje pracowników, by firmowe zespoły mogły działać sprawniej i wydajniej na co dzień. Kompleksowo organizujemy szkolenia oraz warsztaty dla małych i średnich przedsiębiorstw: od kompetencji miękkich po twarde umiejętności techniczne.

Wybierz, czego potrzebują Twoi ludzie:

 • Szkolenia i kursy menedżerskie

  Od efektywnego budowania zespołu i zarządzania ludźmi po naukę technik motywowania pracowników - dla zwiększenia wydajności działania.

  Więcej
 • Szkolenia sprzedażowe

  Negocjacje cenowe, techniki sprzedażowe, skuteczna komunikacja i wiele innych kompetencji, które podnoszą efektywność działu sprzedaży.

  Więcej
 • Szkolenia językowe

  Praca z klientem zagranicznym bez barier językowych: sprzedaż i komunikacja w zakresie dostosowanym do Twoich potrzeb.

  Więcej
 • Szkolenia komputerowe

  Obsługa programów biurowych od podstaw aż do poziomów zaawansowanych (pakiet MS Office, Adobe i wiele innych) - dla sprawnej pracy na co dzień.

  Więcej
 • Szkolenia i warsztaty z kompetencji miękkich

  Efektywna organizacja codziennej pracy, podejmowanie decyzji czy działanie zespołowe - to tylko część propozycji z zakresu kompetencji miękkich.

  Więcej
 • Szkolenia HR

  Ogranicz koszty fluktuacji kadr, zaczynając od fachowej rekrutacji aż po mentoring w kontekście indywidualnych sesji rozwojowych dla członków zespołu.

  Więcej
 • zdjęcie trenera prowadzącego szkolenie w firmie

  Szkolenia z dofinansowaniem do 80%

  Zajmiemy się pozyskaniem dofinansowania na szkolenie w Twojej firmie: od złożenia wniosku aż po rozliczenie projektu. Wybierz program, który skutecznie zrealizuje Twoje biznesowe cele.

  Sprawdź
 • Zespół pracowników podczas szkolenia zorganizowanego przez firmę Norton

  Projekty unijne

  Zrealizowaliśmy dziesiątki projektów unijnych na terenie całej Polski o łącznej wartości 120 mln złotych. Pozyskujemy dofinansowania również w partnerstwie z gminami.

  Sprawdź

Rekomendacje

 • Logo Firmy Eureka

  Współpraca z Centrum Szkoleniowym Norton odbywała się szybko, sprawnie i rzetelnie. Zostałam przeprowadzona przez wszelkie formalności bezboleśnie. Szkolenie było na wysokim poziomie prowadzone przez osobę o wysokich kompetencjach zawodowych i społecznych. Polecam współpracę. Eureka Przyjazna Matematyka

  Monika Wójcik

 • po lewej stronie żółty kwadrat składający się z dwóch przeciętych i oddzielonych od siebie białym paskiem trójkątów, duża litera D w kwadracie, pozostałe litery ynamik po za kwadratem

  W imieniu Zarządu chcielibyśmy Państwu podziękować za współpracę, zaangażowanie i płynną komunikację w ramach realizowanego projektu. Firma Norton sprostała naszym oczekiwaniom za co serdecznie dziękujemy. Będziemy Państwa polecać, a w przyszłości korzystać z Państwa usług. Serdecznie dziękujemy.

  Marzena Jagodzińska - Kierownik ds. administracji i marketingu

 • po lewej stronie niebieski okrąg w środku grafika startującej rakiety z niebiesko - żółtymi promieniami, obok czarno niebieski napis promotraffic

  Mieliśmy przyjemność współpracować z Firmą Szkoleniową NORTON w ramach projektu rozwojowego finansowanego ze środków MARR „Małopolskie bony rozwojowe”. Norton wspierał nas merytorycznie już w fazie przygotowania wniosków, przez przygotowanie dokumentacji projektowej po skomplikowaną procedurę prowadzenia szkoleń. Zrealizowaliśmy z Nortonem kilkadziesiąt godzin szkoleniowych, zarówno z zakresu kompetencji specjalistycznych technicznych, jak i szkoleń miękkich. Bezcenna była pomoc w obsłudze platformy BUR dla naszych pracowników, skrupulatne pilnowanie logistyki wymaganych potwierdzeń uczestnictwa, co w formule pracy zdalnej było trudnym przedsięwzięciem. Firma NORTON była w prowadzeniu kilkumiesięcznego projektu elastyczna, reagowała na zmieniające się okoliczności, wspierała nas w optymalizacji działań i jak najlepszym wykorzystaniu przyznanych bonów szkoleniowych. Szkolenia merytorycznie zostały ocenione bardzo wysoko przez naszych pracowników, rzetelność trenerów i programów szkoleniowych sprawdzana na kilku etapach realizacji projektu. Serdecznie polecam współpracę z Firmą NORTON.

  Agnieszka Duliban-Rokita HR Business Partner, koordynator projektów rozwojowych w Promotraffic

 • logo sambud

  Kurs prowadzony przez Centrum Szkoleniowe Norton odznaczał się dobrym poziomem merytorycznym lektorów, różnorodnością metodologiczną oraz fachowych podejściem. Na wyróżnienie zasługuje również elastyczność w dostosowaniu się do możliwości czasowych pracowników. Na podstawie dotychczasowych doświadczeń, Spółka pod firmą Sambud-2 Bielecki i Wspólnicy Spółka Jawna zadowolona ze wzajemnej współpracy może  z pełną odpowiedzialnością polecić Centrum Szkoleniowe Norton jako solidnego partnera w biznesie.

  SAMBUD

 • logo firmy BRAVE NEW, czarny napis na szaro- białej szachownicy z dwoma zielonymi kreskami

  Kursy z j. angielskiego zorganizowane przez Centrum Szkoleniowe Norton pomogły naszym pracownikom nabrać pewności w kontaktach z klientami z zagranicy. Pełen profesjonalizm!

  Brave New

 • logo firmy BHP Center przedstawiające znak dwóch połączonych ze sobą spinaczy biurowych w kolorze szaro- pomarańczowym

  Centrum Szkoleniowe Norton prowadziło w okresie 01.03.20 -  11.10,.2019 zajęcia z angielskiego. Zajęcia były bardzo dobrze przygotowane, zarówno pod względem merytorycznym jak i dydaktycznym. Polecam CS Norton jako solidnego partnera w przedmiotowym zakresie.

  BHP Center

 • logo firmy WG, WG w kolorze czarnym, cyfry w kolorze niebieskim

  Dzięki przeprowadzonemu szkoleniu z j. polskiego cudzoziemcy w pracy wykazywali się zwiększoną efektywnością co pozwoliło na lepsze wykorzystanie w firmie zasobów ludzkich. Klienci zwrócili uwagę na lepszą komunikacje z pracownikami. Z naszej perspektywy poprawiła się sytuacja przeszkolonych cudzoziemców. Dzięki szkoleniu w obecnym miejscu pracy poprawiła się ich sytuacja w grupie pracowników

  WG24

 • Szkolenia zostały przeprowadzone bardzo rzetelnie, a wiedza przekazana było jasno i zrozumiale. Zrealizowane szkolenia charakteryzowały się wysokim poziomem merytorycznym oraz przyjemną atmosferą. Na uwagę zasługuje również fakt elastycznego podejścia oraz dostosowania zagadnień do rzeczywistych potrzeb firmy. interaktywna forma przyswojenia zajęć z wykorzystaniem praktycznych przykładów i ćwiczeń, pozwoliła na łatwiejsze przyswojenie wiedzy. Prowadzący przewidzieli czas na zadawanie pytań oraz wyjaśnienie wątpliwości na bieżąco. Uzyskana podczas szkolenia wiedza niewątpliwie wzbogaci warsztat metodyczny pracowników.

  MCP

 • po lewej stronie żółty kwadrat składający się z dwóch przeciętych i oddzielonych od siebie białym paskiem trójkątów, duża litera D w kwadracie, pozostałe litery ynamik po za kwadratem

  Bardzo dziękujemy za miłą i owocną współpracę. Kontakt z Panią i Waszymi pracownikami jest bardzo przyjazny i miły  Co prawda czas nie zawsze pozwalał na 100% zajęcie się tylko tym tematem, ale wspólnymi siłami udało nam się osiągnąć zamierzone cele, nawet w dobie pandemii  Szkolenie było bardzo fajne i bardzo dla nas przydatne. Pozyskana wiedza wielu z nas na pewno ułatwi pracę. Szczególne podziękowania tez kierujemy do Pani Ani Barańskiej, która z wielkim zaangażowaniem przekazywała nam swoja wiedzę.

  Paulina Rajca Księgowy/Prokurent

 • Dear Piotr and Norton Family, I would like to thank you for your encouragement and support over the year we cooperated together. Especially, this year was so challenging and tough, and you are an exceptional leader who always has his employees' best interests in mind, and your leadership qualities and support have earned you much deserved respect. Thank you for being friendly and open-minded people that you are. Your support has brightened my professional career, and your generosity will remain in my heart forever. I appreciate you so much for helping me become a better professional. I look forward to a fruitful coming year together!

  Regards, Medhat Adel Emam, Business Linguistics Lecturer Tischner European University Cracow

 • Z lewej strony napis Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych, po prawej stronie drzewo przy którym stoi kobieta i mężczyzna trzymają jedną rękę na pniu drzewa, rysunek czarno biały

  Jako pracownik Fundacji Wspierania Inicjatyw Ekologicznych brałam udział w rocznym kursie języka angielskiego organizowanym przez Centrum Szkoleniowe NORTON. Jestem ogromnie zadowolona z moich postępów językowych. Zajęcia prowadzone na bardzo wysokim poziomie. Serdecznie polecam!

  Anna Mendel

Pracowaliśmy dla

 • logo drukarni REBAN
 • logo firmy kiewel/janus, czarny napis łamany zielonym ukośnikiem
 • logo firmy WG, WG w kolorze czarnym, cyfry w kolorze niebieskim
 • logo mobi-contract
 • logo sambud
 • logo firmy LIGHT PRESTIGE, napis poprzedzony kwadratową obwódką z literą LP
 • logo firmy ONDO - napis w kolorze pomarańczowym
 • logo firmy TCF Tobacco Concept Factory , napis w kolorze czarnym
 • logo firmy Kserkop, przed napisem czerwony znak trzech różnych trójkątów, napis w kolorze czarnym
 • po lewej stronie niebieski okrąg w środku grafika startującej rakiety z niebiesko - żółtymi promieniami, obok czarno niebieski napis promotraffic
 • logo firmy Volvo okrąg ze strzałką skierowaną na godz. trzynastą, w środku okręgu poziomy napis VOLVO
 • logo firmy etyflex, napis w kolorze pomarańczowo-szarym
 • logo firmy tmsys, przed napisem niebieski okrąg, napis w kolorze szarym
 • logo firmy BHP Center przedstawiające znak dwóch połączonych ze sobą spinaczy biurowych w kolorze szaro- pomarańczowym
 • logo BaseLine przedstawiające cztery kwadraciki przed napisem znajdującym się na szaro- białej szachownicy. Napis i kwadraciki w kolorze niebiesko- czarnym
 • logo Impact Equity - duża litera E przed nazwą firmy w kolorze szarym
 • po lewej stronie żółty kwadrat składający się z dwóch przeciętych i oddzielonych od siebie białym paskiem trójkątów, duża litera D w kwadracie, pozostałe litery ynamik po za kwadratem
 • Logo Firmy Eureka
 • Logo Firmy Superior
Skip to content