SZKOLENIA

JĘZYKOWE

Zapraszamy na dofinansowane kursy językowe ( angielskiego, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski i rosyjski) dla przedsiębiorców i pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Max. dofinansowanie może wynosić do 80%.

  • Mając na uwadze fakt, że każde przedsiębiorstwo ma inne potrzeby w dziedzinie kompetencji językowych, właścicielom firm i ich pracownikom oferujemy indywidualne kursy „szyte na miarę”.
  • Program szkolenia jest przygotowywany w oparciu o konsultacje z potencjalnym Uczestnikiem kursu i po zdiagnozowaniu rzeczywistych potrzeb językowych.
  • Nasze kursy łączą nauczanie języka ogólnego ze słownictwem branżowym i umiejętnościami przydatnymi w codziennej pracy w firmie.
  • W zależności od zapotrzebowania, kładziemy nacisk na rozwój umiejętności komunikacji ustnej, prowadzenia formalnej korespondencji lub poszerzanie zasobu słownictwa i zwrotów ściśle związanych z profilem danego przedsiębiorstwa.
  • Terminy realizacji dostosowujemy do możliwości i potrzeb Uczestników

Kursy angielskiego Kraków
 

Zapraszamy na dofinansowane kursy z języka angielskiego dla przedsiębiorców i pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.
Max. dofinansowanie może wynosić do 80%.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Nieczytelny? Zmień tekst. captcha txt