BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH

Inwestycja w rozwój oraz zdobywanie nowych kwalifikacji jest bardzo ważna. Zarówno dla pracodawców, jak i osób prywatnych, które chcą rozszerzać swoje kompetencje oraz otwierać drogę do awansu, lepszej pracy. Często jednak wiele osób świadomie rezygnuje ze szkoleń, ze względu na stosunkowo wysoki koszt lub brak wolnych środków pieniężnych. Znalezienie odpowiednich kursów również nie jest zadaniem prostym.

Czym jest Baza Usług Rozwojowych?

Baza Usług Rozwojowych zastąpiła wyszukiwarkę “Inwestycje w Kadry”. Jest to ogólnodostępna platforma z szeroko rozbudowaną ofertą świadczonych usług, m.in. szkoleń, kursów, studiów podyplomowych, doradztwa, coachingu. Udostępniona została w 2015 roku z myślą o szczególnych potrzebach pracowników i pracodawców.

Dzięki rozbudowanemu panelowi filtrowania oferowanych usług, możliwe jest szybkie znalezienie odpowiadającej indywidualnym potrzebom usługi. Porównanie interesujących ofert jest ostatnim krokiem przy wyborze oferty. Bardzo ważnym elementem Bazy Usług Rozwojowych jest system oceny usług rozwojowych, który daje nie tylko możliwość oceny usługi, ale znacznie ułatwia podjęcie decyzji innym użytkownikom.

Funkcje Bazy Usług Rozwojowych

powszechny dostęp do informacji o podmiotach i organizowanych przez nich usługach, dzięki czemu możliwe jest dobranie oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb pracodawców i pracowników,

– w przypadku braku odpowiedniej oferty, istnieje możliwość zamówienia spersonalizowanej usługi, odpowiadającej wymaganiom,
– filtrowanie wyszukiwań umożliwia szybkie dotarcie do usługi najbardziej odpowiadającej potrzebom,
– możliwość oceny przeprowadzonej usługi, co stanowi ważną wskazówkę dla innych użytkowników.

Baza Usług Rozwojowych to narzędzie umożliwiające szybkie wyszukanie odpowiedniej usługi. Szeroki zakres ofert pozwala na znalezienie ścieżki rozwoju, dopasowanej do indywidualnych i skonkretyzowanych wymagań.

Mieszkańców Krakowa oraz innych miast zachęcamy do zapoznania się z usługi na platformie internetowej Bazy Usług Rozwojowych.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Nieczytelny? Zmień tekst. captcha txt